Náušnice-Šperky.cz

Náušnice-Šperky.cz je internetový obchod, ve kterém si můžete vybrat z pestrého sortimentu šperků. Najdete v něm stříbrné i zlaté šperky, ale také šperky z oceli. V nabídce jsou zejména šperky značky Swarovski, kterou vybudoval světoznámý český rodák Daniel Swarovski. Klient chtěl podpořit svoji kamennou prodejnu, kterou provozuje v Plzni v obchodním domě Kaufland.
Pro e-shop nausnice-sperky.cz jsme realizovali komplexní dodávku projektu od projektového řízení, přes dodání grafického designu, samotného internetového systému Reflex až po služby internetového marketingu.

 
 

Případová studie projektu — Náušnice-Šperky.cz

Pro e-shop nausnice-sperky.cz jsme realizovali komplexní dodávku projektu. Jeho součástí bylo projektového řízení, dodávka decentního grafického designu a samotného internetového systému Reflex na kterém e-shop běží. Klient si je vědom potřeby být aktivní na poli internetového marketingu a proto jsme pro něj realizovali služby i z této oblasti. Na začátku byla dodávka textů a SEO optimalizace. Po spuštění webu proběhla registrace do internetových katalogů a zajištění exportu produktů do srovnávače zboží (zbozi.cz).

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html