O-gril.cz

Pro společnost Respektus s.r.o. jsme spustili internetový obchod www.o-gril.cz zaměřený především na přenosné zahradní plynové grily značky O-Gril. Dalším sortimentem jsou elektrické krby (Tulp) a biokrby (Decoflame). Pro tyto krby jsme před časem spouštěli pro stejného klienta internetový obchod danske-krby.cz. Svěží design obchodu je z dílny eStudio stejně tak jako´internetový systém REFLEX , který zajišťuje technologický chod internetového obchodu O-gril.cz.

 
 

Případová studie projektu — O-gril.cz

Cílem projektu bylo vytvořit kompromis mezi klasickou prezentací a e-shopem. Klient požadoval prezentaci svých produktů formou webu s možností zakoupení. Proto jsme se rozhodli po dohodě s klientem jít cestou, jejíž výsledek můžete sami posoudit na www.o-gril.cz.. Design stejně jako internetový systém Reflex, na kterém je tento projekt nasazen, je z naší dílny. Plnění obsahu si vzal klient za své.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html