Ortnb.cz

Komplexní dodávku projektu jsme realizovali pro společnost ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. na adrese www.ortnb.cz. Cílem tohoto projektu je propagace a komunikace komplexních služeb tohoto zákazníka v oblasti výroby a oprav strojů, obrábění, kovovýroby, povrchových úprav a dalších služeb zejména pro výrobní společnosti.
Součástí projektu bylo projektové vedení, grafický design, internetový systém Reflex a dále služby v oblasti internetového marketingu.

 
 

Případová studie projektu — Ortnb.cz

Klient se na nás obrátil v momentě, kdy byl nespokojen s plněním termínů svého současného dodavatele, který pro něj připravoval právě novou verzi prezentace. Nám se díky dobrému projektovému vedení podařilo termín splnit a klientova reklamní kampaň v regionálních rozhlasových stanicích tak mohla být 13. prosince spuštěna.
Součástí dodávky byl nejen grafický design, internetový systém Reflex a zmíněné projektové vedení, ale také služby v oblasti internetového marketingu, konkrétně dodávka textů (copywriting) a SEO optimalizace. Klient prošel základním zaškolením pro správu prezentace, které je v v ceně každého projektu. Po prvotních úpravách obsahu, které jsme realizovali my, je již nyní schopen klient sám si prezentaci spravovat.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html