Parfémy-Eva.cz

Parfémy-Eva.cz je internetový obchod, který je naším dalším vlastním projektem. Jak název e-shopu napovídá, jedná se o internetovou parfumerii. Parfemy-Eva.cz jsme realizovali ve spolupráci s naším dlouholetým obchodním partnerem. Výhodou pro zákazníky parfumerie Parfémy-Eva.cz je profesionální a rychlá distribuce objednaných parfémů. E-shop je postaven na našem vlastním internetovém systému Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Parfémy-Eva.cz

Průběžně podporujeme e-shop Parfémy-Eva.cz marketingovými aktivitami jako jsou registrace do katalogů pro zlepšení pozic ve vyhledávačích a následné z toho vyplývající zvýšení návštěvnosti, SEO optimalizace pro lepší vyhledatelnost ve vyhledávačích, copywriting pro zlepšení zákaznického přístupu a lepší vyhledatelnost ve vyhledávačích, nebo PPC kampaně pro zvýšení návštěvnosti a následných prodejů.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html