Pohodové-bydlení.cz

Jako společný projekt eStudio.cz a společnosti ROTEXIM vznikl e-shop Pohodové-bydlení.cz. V nabídce tohoto e-shopu najdete široký sortiment bytového textilu a doplňků pro váš byt, dům, zahradu či dovolenou. Pohodové-bydlení.cz nabízí polštáře, přikrývky, sedací vaky, matrace, ale i podsedáky či plážová lehátka. E-shop vznikl jako důsledek již déle trvajících dodávek služeb v oblasti SEO péče pro projekt shop.rotexim.cz.

 
 

Případová studie projektu — Pohodové-bydlení.cz

Projekt Pohodové-bydlení.cz vznikl jako důsledek spolupráce se společností ROTEXIM, pro kterou již několik měsíců pracujeme a dodáváme služby SEO péče pro projekt shop.rotexim.cz. Nabídli jsme společnosti ROTEXIM, že vybudujeme podobný e-shop a pomůžeme tak s prodejem nejen jejich produktů. Projekt je komplexně naší dodávkou. Grafický design je velice čistý a moderní podporující dobrý pocit návštěvníka po příchodu na e-shop.
Projekt mimo jiné umožňuje intuitivní vyhledávání produktů díky unikátní funkci našeptávače ve vyhledávacím okénku (znáte z internetových vyhledávačů). Všechny produkty jsou navíc přehledně rozděleny podle typu užití na jednotlivé nejběžnější části bytu či domu (ložnice, koupelny, zahrada, kuchyně apod.)
Jelikož je i v našem zájmu, aby nový e-shop prosperoval, podporujeme ho marketingovými aktivitami od exportů pro srovnávače zboží, přes tvorbu originálních textů do kategorií, vybudování a správa PPC kampaní, dále registrace do katalogů a správu Facebook profilu.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html