Prima-oběd.cz

Pro společnost Matulová s.r.o. jsme realizovali doslova lahůdkový projekt, kterým je internetová prezentace www.prima-obed.cz. Paní Matulová provozuje samoobslužné restaurace Terasa a Gurmán a domácí výrobnu lahůdek. Tomu složení služeb odpovídá i hlavní struktura webu. V rámci projektu jsme připravili i mobilní verzi na adrese m.prima-obed.cz.

 
 

Případová studie projektu — Prima-oběd.cz

Projekt je naší další komplexní dodávkou od designu až po služby internetového marketingu. Grafický vzhled prezentace je čistý, působí důvěryhodně a láká k návštěvě. Implementaci prezentace jsme také projektově řídili, nafotili jsme interiéry restaurací a pomohli s naplněním základních informací. Součástí dodávky jsou také marketingové služby, zejména konzultace a registrace do katalogů.
Vychytávkou tohoto projektu je jeho mobilní verze na adrese m.prima-obed.cz, díky které lze na mobilním telefonu snadno a přehledně zjistit aktuální nabídku jídelního lístku v obou samoobslužných restauracích.
Jídelníček si můžete přehledně prohlédnout na webu, můžete si ho nechat posílat e-mailem, nebo ho si aktuálně prohlédnout právě prostřednictvím zmíněné mobilní aplikace.

Společnost Matulová s.r.o. provozuje již 12 let samoobslužnou restauraci Gurmán na třídě Dukelských hrdinů v centru Hradce Králové. Od roku 2009 provozuje také samoobslužnou restauraci Terasa přímo v OD TESCO na ulici Dukelských hrdinů. Dále má vlastní lahůdkářskou a cukrářskou výrobu, odkud dodává lahůdky a cukrářské výroby především přímo od OD TESCO, ale také individuálním zákazníkům na konkrétní objednávku.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html