Profidíly.cz

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme realizovali další projekt v oboru „automoto“ na www.profidily.cz. Jedná se o projekt internetového obchodu s novými náhradními díly pro všechny značky a modely automobilů dostupných v ČR.
Z naší dílny je i design, který je čistý a přehledný a podporuje snadnou orientaci v e-shopu. Připravili jsme také exporty do nejdůležitějších srovnávačů zboží.

 
 

Případová studie projektu — Profidíly.cz

Elektronický obchod www.profidily.cz je novým projektem z naší dílny pro našeho dlouhodobého klienta, pana Vítězslava Krejčíka, podnikajícího v oboru auto-moto. Jedná se o internetový obchod s novými náhradními díly renomovaných výrobců pro všechny značky a modely automobilů dostupných v ČR – od Alfa Romeo až po Wartburg.
Pro klienta jsme i v tomto případě realizovali dodávku projektu v rozsahu: návrh grafického vzhledu e-shopu, konzultace a vedení projektu, exporty zboží a napojeni na nejvýznamnější srovnávače zboží. Mezi další projekty realizované pro tohoto klienta patří například www.autodily-pracharna.cz nebo www.autodoplnky-pracharna.cz.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html