Proteco-nářadí.cz

Na konci první květnové dekády jsme uvedli do rutinního provozu e-shop Proteco-nářadí.cz pro tradičního dodavatele kvalitního nářadí, zahradní techniky a vybavení do dílny, společnost PROTECO nářadí s.r.o. z Podbřezí u Dobrušky.

 
 

Případová studie projektu — Proteco-nářadí.cz

Společnost PROTECO nářadí s.r.o. nás oslovila na základě kvalitních a pozitivních referencí, které si management společnosti zjistil a získal. Ke konci orku 2012 jsme byli osloveni s požadavkem na vybudování a implementaci komplexního řešení e-shopu včetně širokého spektra obchodních a marketingových funkcionalit na podporu prodeje.

Cíl byl zejména termínový a také kvalitativní. Cílem bylo vybudovat robustní řešení, na kterém sice ze začátku budou pouze několik set položek v nabídce, ale v budoucnu umožní prodávat několik tisíc až desítek tisíc produktů. Termínový cíl byl spjat se startem marketingové kampaně, která byla naplánovaná na druhou polovinu dubna 2013. Dalším bodem zadání bylo, aby byl e-shop vybaven maximem funkcí pro podporu prodeje a marketingových nástrojů jako jsou např. slevové kupóny, dárky za registraci, ale i např. věrnostní program pro zákazníky e-shopu www.proteco-naradi.cz.

Na začátku projektu jsme udělali pro úspěšnost e-shopu vždy velice důležité analýzy. A to jak analýzu samotných funkcionalit e-shopu, tak analýzu způsobu přenosu dat mezi e-shopem a interním informačním systémem zákazníka, kterým je v tomto případě informační systém K2. V neposlední řadě a neméně důležitou analýzou byla SEO analýza názvů kategorií e-shopu, která položila velmi dobré základy pro dobré pozice kategorií e-shopu ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích (Seznam, Google).

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html