RadovesniceII.cz

Hned na začátku května byly uvedeny do ostrého provozu nové WWW stránky www.radovesnice2.cz. Jde o web prezentující obec a její aktivity včetně prvků, které jsou ze zákona povinné jako je např. úřední deska a další prvky.

 
 

Případová studie projektu — RadovesniceII.cz

Středočeská obec Radovesnice II se na nás obrátila na základě doporučení jednoho z našich zákazníků, potvrzeného naším dlouholetým obchodním partnerem t.č. provozujícím naši anglickou pobočku.

Cílem WWW stránek pro obec Radovesice II bylo připravit přehledný a uživatelsky přívětivý a přístupný web odpovídající potřebám obce a splňující zákonné povinnosti, které jsou ukládány obcím v souvislosti právě s jejich WWW stránkami. Jako příklad jmenujme úřední desku, dokumenty v podobě, ze které je možné kopírovat obsah (tedy např. word, nebo nezamčené PDF ) atd. Zadáním ze strany obecního úřadu bylo také mít možnost prezentovat formou novinek akce a události v obci.

Na základě prvních schůzek jsme se dohodli na designu stránek a pustili jsme se do implementace. Připravili jsme grafický vzhled nových WWW stránek obce a implementovali jsme je na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web.
Samozřejmou součástí projektu bylo zaškolení obsluhy. Po dohodě s klientem jsme poskytli také prvotní pomoc s naplněním vzorového obsahu.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html