Skleněné dveře Pilecký

Pan David Pilecký se zabývá prodejem a montáží skleněných dveří. Internetová prezentace www.sklenene-dvere-pilecky.cz díky dobře zvolené struktuře a čistému designu přehledně informuje o produktech. Prezentaci produktů pomáhají také bohaté fotogalerie.
Pro projekt sklenene-dvere-pilecky.cz jsme dodali grafický design, projektové vedení a konzultace v oblasti tvorby textů a SEO optimalizace.

 
 

Případová studie projektu — Skleněné dveře Pilecký

Pro prezentaci svých služeb a produktů si zvolil pan Pilecký jako hlavní marketingový a obchodní nástroj internetovou prezentaci www.sklenene-dvere-pilecky.cz. Jejím jednoznačným cílem je získávání potencionálních klientů. S tímto cílem vznikala a tímto cílem jsme byli společně vedeni při návrhu grafického designu, struktury webu i při konzultacích pro klienta na téma tvorba textů a SEO optimalizace. Po cca dvou měsících po spuštění už víme, že se naše dílo podařilo. Tento web na zvolená klíčová slova umísťují vyhledávače na prvních pozicích.
Pro klienta jsme realizovali také registraci do internetových katalogů, která přispívá k vyšší relevanci webu pro vyhledávače, a takto získané zpětní odkazy mají významný vliv na pozice ve vyhledávačích.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html