Stop zadlužování

Stop zadlužování

Webové stránky Stop-zadluzovani.cz vznikly za účelem komunikace a podpory petice předních českých podnikatelů, které znepokojuje neustálé zadlužování naší země. Tato výzva měla upozornit občany na nebezpečí plynoucí z populistického řešení problémů "životem na dluh".
Grafická podoba webu je jednoduchá a účelná a byla tvořena tak, aby co nejvíce vypovídala o účelu a cílech webu. Prezentace vznikla na internetovém systému Reflex doslova za několik hodin.

 
 

Případová studie projektu — Stop zadlužování

Internetová prezentace Stop-zadlužován.cz vznikla s cílem komunikovat a podporovat stejnojmennou výzvu STOP ZADLUŽOVÁNÍ, kterou aktivovala skupina TOP podnikatelé ČR za posledních deset let v čele s panem Zbyňkem Frolíkem. Zadání přišlo velice rychle a neočekávaně a stejně tak rychle celá prezentace vznikla. Její zrod se dá počítat na hodiny. Zadavatelem byla společnost FLORES s.r.o., která také svými silami naplnila obsah.

Design nebyl tím nejdůležitějším prvkem webové prezentace a je velice jednoduchý a zaměřený na cíl a účel prezentace. Mnohem větší důraz byl kladen na funkčnost registrace podporovatelů výzvy z řad občanů i podnikatelů v ČR a na robustnost řešení vzhledem k velkému množství současně přistupujících návštěvníků webu. Ve špičce jsme zaznamenali určitý časový úsek, ve kterém byly provedeny průměrně 3 registrace za 1 sekundu.
Tato prezentace je postavena na našem vlastním internetovém systému Reflex a je hostována na našich vlastních serverech.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html