Střešní-okna.eu

Pro našeho současného klienta jsme realizovali a spustili internetovou prezentaci www.střešní-okna.eu, která má za úkol prezentovat služby společnosti PROMONT střešní okna s.r.o. v oblasti prodeje a montáže střešních oken. V rámci tohoto projektu realizujeme pro klienta také služby internetového marketingu. Jsou jimi především úprava textů (copywriting) a registrace do katalogů. Internetová prezentace www.střešní-okna.eu je postavena na internetovém systému Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Střešní-okna.eu

Hlavním zadáním projektu www.střešní-okna.eu je úspěšně prezentovat produkty a služby společnosti PROMONT střešní okna s.r.o. Prvořadým cílem bylo prorazit do vyhledávačů - zejména do Google, zajistit co nejrychlejší indexaci a indexaci zachovat. Pozornost proto věnujeme také tomu, aby na této internetové prezentaci nebyl obsah duplicitní  s jinými podobě zaměřenými internetovými prezentacemi a prezentacemi výrobců oken prezentovaných na www.střešní-okna.eu. Původní internetovou prezentaci našeho zákazníka Google odmítá dlouhodobě indexovat, proto jsme se rozhodli jít touto cestou.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html