Stylbau, s.r.o.

STYLBAU, s.r.o. - generální dodavatel staveb, stavební firma

Stylbau.cz je internetová prezentace generálního dodavatele staveb, stavební firmy STYLBAU, s.r.o. Firma na webu prezentuje své služby v oblasti dodávky staveb jak bytové výstavby, tak i průmyslových staveb a staveb občanské vybavenosti.
Základem pro Stylbau.cz je náš internetový systém Reflex. Pro zákazníka jsme realizovali také grafický design, dodávku textů a SEO optimalizaci.

 
 

Případová studie projektu — Stylbau, s.r.o.

Stylbau.cz je prezentace generálního dodavatele staveb, stavební firmy STYLBAU, s.r.o. Firma měla svoje internetové stránky, nicméně jejich design a možnost správy už neodpovídaly aktuálním požadavkům zákazníka. Pro STYLBAU, s.r.o. jsme realizovali komplexní dodávku služeb. Součástí projektu bylo samotné projektové řízení, grafický design, realizace internetové prezentace i služby z oblasti internetového marketingu – tvorba textů (copywriting) a SEO optimalizace celé prezentace.
Grafický design je decentní a splňuje požadavky na image prezentaci jednoho z největších generálních dodavatelů staveb v královéhradeckém kraji. Celá prezentace je postavena na našem internetovém systému Reflex.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html