Věrnostní program Elnino.cz

Pro společnost el nino parfum, s.r.o. jsme vyvinuli, implementovali a spustili věrnostní program. Se zadáním nás oslovil klient v souvislosti se změnou grafického vzhledu Elnino.cz. Vzhledem k náročnosti obou kroků jsme se dohodli na postupné realizaci obou projektů. Věrnostní program vzniknul na základě zadání klienta s přispěním zkušeností a znalostí našich konzultantů a programátorů. Věrnostní program Elnino.cz je dalším významným krokem, který Elnino.cz s naší podporou učinilo na cestě ke zlepšování vztahu se svými zákazníky a služeb, které jim poskytuje.

 
 

Případová studie projektu — Věrnostní program Elnino.cz

Věrnostní program Elnino.cz se skládá ze dvou částí. Jedna část – bodový program – je založena na sčítání hodnot objednávek a získávání patřičného počtu bodů za objednávky. Druhá část - slevový program - je založena na získávání slev za nákupy, kdy podle sčítaného objemu objednávek získává zákazník automaticky slevu na další nákupy.

Pro vstup do věrnostního programu je potřeba být registrován a přihlášen. V rámci svého účtu pak zákazník vidí své získané body i výši dosažené slevy za svůj objem objednávek. V administraci svého účtu dále lze samozřejmě upravovat své údaje a navíc pracovat s funkcí takzvaného hlídacího psa.
Grafický vzhled komunikace věrnostního programu pochází z naší grafické dílny. Celý program jsme programovali a implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex.

Elnino.cz je přední česká internetová parfumerie vyhodnocená třikrát za sebou v anketě ShopRoku jako ShopRoku 2009, 2010 a 2011 v kategorii Krása a zdraví. Společnost el nino parfum, s.r.o. dále provozuje velkoobchodní e-shopy nejen pro Českou republiku, ale i pro Polsko. Dále provozuje i evropský velkoobchodní e-shop. V Polsku a na Slovensku dále provozuje maloobchodní e-shopy www.perfumy-parfumcity.pl a www.elnino.sk.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html