Vodoměry.cz

Pro společnost RENOVA s.r.o. – našeho dlouholetého klienta – jsme připravili modernizaci internetové prezentace. RENOVA s.r.o. se zabývá především opravami, ověřováním a prodejem vodoměrů, měřičů tepla a příslušenství. Modernizace prezentace v sobě skrývá novou verzi internetového systému Reflex, nový vzhled a částečně novou strukturu včetně kompletně nového obsahu. Tuto prezentaci najdete na adrese www.vodomery.cz.

 
 

Případová studie projektu — Vodoměry.cz

Klient se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci své internetové prezentace. Abychom dobře pochopili činnost a načerpali atmosféru aktuálního stavu v RENOVA s.r.o., jsme společnost v jejím sídle navštívili. Následně jsme připravili na základě zadání a schůzky v RENOVA, analýzu a doporučení pro nový vzhled internetové prezentace. Po schválení analýzy následovalo zadání na nový design vodomery.cz našemu grafickému oddělení. Jakmile byl nový design klientem schválen, byla spuštěna implementace a další práce.

Společnost RENOVA využila také služeb našich copywriterů a objednala na nový web kromě nového designu také nové texty optimalizované pro vyhledávače. V rámci komunikace a diskuzí v průběhu vzniku nového vzhledu internetové prezentace jsme klientovi doporučili vznik další stránky webu týkající se akvizice nových spolupracujících partnerů. Společně jsme nastavili také způsob fungování kontaktů, kde je na základě označení regionu (kraje) zobrazena konkrétní kontaktní osoba na straně RENOVA s.r.o. pro daný region.
Po vzájemné diskuzi se klient rozhodl zachovat e-shop pro možnost objednání vodoměrů přímo na internetu.

Jsme přesvědčeni, že nový vzhled a částečně i nová struktura internetové prezentace s internetovým obchodem bude společnosti RENOVA s.r.o. dobře sloužit a zejména plnit svůj účel, kterým je akvizice nových klientů a partnerů společnosti.

Pro společnost RENOVA s.r.o. jsme v rámci projektu modernizace internetové prezentace www.vodomery.cz realizovali grafický návrh nového vzhledu, implementaci nové verze internetového systému Reflex, na kterém tato prezentace běží, služby tvorby textů (copywritingu), částečně SEO optimalizace formou doporučení a v neposlední řadě služby webhostingu pro umístění internetové prezentace na našich serverech.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html