Úspěšné weby a ziskové eshopy

Úspěšné weby - to je výsledek naší práce. Můžeme se pochlubit i takovými projekty, které měly dva měsíce po spuštění konverzní poměr přes 2% - tedy poměr mezi počtem návštěvníků a vyplněných kontaktních formulářů!

Skvělá marketingová a SEO logika internetového systému Reflex Web přímo předurčuje námi implementované projekty k tomu, být úspěšnými. Klientům jsme schopni poskytnout také komplexní marketingovou podporu, která je jedním z hlavních kroků vedoucích k tomu, aby se dostavil úspěch.

Projděte si naše reference v oblasti tvorby WWW stránek a přesvědčte se sami o kvalitě a profesionalitě naší práce!

 
 
 
 

www.mymiggo.cz

 Náš dlouholetý klient zastoupený panem Kárníkem přišel s nápadem a přáním udělat pro zcela nový a vychytaný produkt speciální monotematickou WWW stránku, která bude mít několik funkcí a cílů.

 
 

Právo spotřebitele.cz

Den po svátku práce jsme spustili do ostrého provozu internetový portál pro advokátní kancelář JUDr. Petry Huškové, zabývající se zpětným získáváním bankovních poplatků od bank za úvěry. Není to první projekt tohoto druhu, ale díky důkladným analýzám jsme již od počátku věřili v úspěch, který se však teprve ukáže.

 
 

RadovesniceII.cz

Hned na začátku května byly uvedeny do ostrého provozu nové WWW stránky www.radovesnice2.cz. Jde o web prezentující obec a její aktivity včetně prvků, které jsou ze zákona povinné jako je např. úřední deska a další prvky.

 
 

Fotbal-Týniště.cz

Přesně na „čarodejnice“ jsme se s klientem dohodli na spuštění projektu Fotbal-Týniště.cz do ostrého provozu. Jedná se o WWW stránky fotbalového klubu SK Týniště, který je naším dlouholetým klientem a před časem nás požádal o redesign a modernizaci svého webu.

 
 

Zaujaly Vás naše reference tvorby WWW stránek? Kontaktujte nás! Volejte 603 201 845, nebo pište na poptavky@estudio.cz.

 

Zjistěte více o tom, jak pracujeme a co konkrétně pro Vás můžeme udělat. Rádi Vás uvítáme u nás na kávu a bezplatnou konzultaci.

 

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html