Weddingdesign.cz

Pro společnost Bateau Lavoir s.r.o. jsme 20. ledna spustili novou internetovou prezentaci Weddingdesign.cz. Tato prezentace propaguje komplexní služby svatební agentury, kterou zákazník provozuje. V rozsáhlých fotogaleriích se lze nechat inspirovat, jak svou svatbu pojmout.
Weddingdesign.cz je provozován na našem internetovém systém Reflex. Grafiku a celý design této prezentace si dodal klient sám.

 
 

Případová studie projektu — Weddingdesign.cz

V rámci tohoto projektu jsme pro klienta zpracovali jeho vlastní grafický návrh designu internetové prezentace Weddingdesign.cz a celou prezentaci realizovali na našem internetovém systému Reflex. Klient plánuje další aktivity v oblasti zajišťování komplexních služeb pro svatby, zejména zahraniční verzi tohoto webu. Dalšími našimi službami pro Weddingdesign.cz po jeho spuštění budou služby internetového marketingu.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html