Bomaco-Rossi.cz

SEO stránka na doméně www.bomaco-rossi.cz vznikla za účelem zlepšení výsledků domény Parfémy-Eva.cz, na které běží stejnojmenný e-shop s parfémy. Využili jsme domény se zajímavými hodnotami page rank a s-rank pro vytvořené podpůrné SEO site pro námi provozovaný elektronický obchod.

 
 

Případová studie projektu — Bomaco-Rossi.cz

Cílem je zpětnými odkazy z domény, která má vysoké page-ranky a s-ranky, pomoci jiné doméně – v našem případě Parfémy-Eva.cz. Pomoc spočívá právě ve zpětných odkazech, které pomáhají e-shopu Parfémy-Eva.cz tím, že zvyšují jeho relevanci pro vyhledávače a tím pomáhají zlepšovat jeho umístění ve výsledcích vyhledávání. Sama SEO stránka www.bomaco-rossi.cz bude zanedlouho stoupat ve výsledcích vyhledávání na klíčová slova parfémy, značkové parfémy a originální parfémy. Tím bude lépe vyhledatelná a může se v budoucnu stát i zdrojem přímé návštěvnosti pro samotný e-shop Parfémy-Eva.cz.
Pro podporu výsledků vyhledávání na Google jsme umístili na vybudovanou SEO stránku také Google AdSense.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html