Dobrebydleni.info

Pro společnost Dobré bydlení s. r. o. jsme realizovali redesign internetové prezentace www.dobrebydleni.info. Společnost Dobré bydlení s. r. o. se zabývá developerskou činností, tedy přípravou a realizací projektů v oblasti rezidenčního bydlení se soustředěním se na rodinné a řadové domy zejména v okolí Hradce Králové, např. v Kostelci nad Orlicí, v Týništi nad Orlicí nebo Albrechticích nad Orlicí.

 
 

Případová studie projektu — Dobrebydleni.info

Naším úkolem na této zakázce bylo provést modernizaci internetové prezentace www.dobrebydleni.info. Výsledkem po provedení redesignu měla být přehledná prezentace aktuálních i budoucích developerských projektů společnost Dobré bydlení s. r. o. a jejích referencí. Dřívější tmavá až ponurá a ne zcela přehledná internetová prezentace nepříliš lákala potenciální zákazníky k prohlížení si a hledání nového bydlení. Dnešní nový design je čistý, přehledný lákavý. Implementovali jsme design, který umožňuje rychle a intuitivně se dostat k developerským projektům, nabízí bez žádných zákoutí rychlý kontakt na společnost a zejména na první pohled jasně vypovídá o předmětu činnosti společnost i Dobré bydlení s. r. o. včetně odkazu na reference přímo z hlavní stránky.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html