Kelcom.cz

Pro společnost KELCOM International spol. s r.o. jsme připravili redesign současné internetové prezentace. Kelcom International spol. s r.o. se již 20 let zabývá dovozem, prodejem, montáží a servisem zařízení pro ochranu majetku a osob a pro elektronické zabezpečení. Nový vzhled prezentace můžete shlédnout na www.kelcom.cz. Změnou designu bylo dosaženo výrazné modernizace a ke zvýšení přehlednosti prezentovaných produktů a služeb společnosti Kelcom.

 
 

Případová studie projektu — Kelcom.cz

Společnost KELCOM International spol. s r.o. nás oslovila s úkolem provést modernizaci své internetové prezentace, která již téměř 5 let pomáhala prezentovat produkty a služby společnosti. Spolu s novým grafickým designem, který pochází z naší dílny, došlo k úpravě struktury webové prezentace. Jako další úkol řešíme napojení internetového systému Reflex na informační systém K2, který společnost Kelcom používá. Internetová prezentace www.kelcom.cz je dnes vzdušná a přehledná a umožňuje přehledně prezentovat celé portfolio produktů a služeb společnosti. Důležité pro zákazníka je i možnost prezentovat novinky a kontakty pro objednávky produktů a služeb.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html