Klimatizace.profo.cz

Pro klienta provozujícího prodejní katalog www.profo.cz – společnost PROFO HK, a.s. jsme realizovali tzv. SEO site na adrese www.klimatizace.profo.cz. Jedná se několikastránkovou prezentaci vybudovanou za účelem nalákání vyhledávačů, jak název SEO site naznačuje, ale zejména také potencionálních klientů. Společnost PROFO HK, a.s. se zabývá prodejem a servisem zařízení pro autoservisy. Tato prezentace je zaměřena na podporu prodeje plniček klimatizací.

 
 

Případová studie projektu — Klimatizace.profo.cz

Cílem internetové prezentace www.klimatizace.profo.cz bylo vybudovat tzv. SEO site specializovanou na konkrétní sortiment společnosti PROFO HK, a.s., která se zabývá dovozem, prodejem a servisem zařízení pro autoservisy. Sortimentem, na který je tato prezentace zaměřena, jsou plničky klimatizací. Cílem této SEO site je pomocí vhodného obsahu lákat na tuto internetovou prezentaci a na sortiment klienta jak internetové vyhledávače, tak potencionální zákazníky. Tato stránka může také využívána jako landing page (stránka, kam se kampaň směruje) pro případné PPC kampaně.
Po dohodě s klientem jsme zaštítili kompletní řízení projektu. Od společné práce na vzniku struktury webu, přes grafický návrh až po přípravu obsahu, naplnění obsahu (texty, obrazové podklady i video) a SEO optimalizaci.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html