Nejlevnější-sauna.cz

Pro našeho dlouholetého klienta jsme realizovali nový elektronický obchod www.nejlevnejsi-sauna.cz, na kterém si můžete vybrat mimo jiné sauny, parní lázně, topidla a regulace, ochlazovny a další doplňkové zboží a příslušenství související se saunováním. Pan Dyntar je zkušeným prodejcem v tomto oboru s napojení přímo na výrobce.

 
 

Případová studie projektu — Nejlevnější-sauna.cz

Cílem projektu je zvýšit obchodní příležitosti pro prodej saun a souvisejícího sortimentu. Klient již podobný obchod provozuje a rozhodl se využít potenciál trhu s tímto sortimentem a zadal nám úkol vybudovat nový elektronický obchod. Jako doménu pro tento projekt jsme společně zvolili www.nejlevnejsi-sauna.cz. E-shop je vhodně propojen s dalšími internetovými prezentacemi výrobce saun, jako jsou např. www.dyntar.com a www.clovecesaunujse.cz.
Pro klienta jsme v rámci tohoto projektu realizovali jak velice jednoduchý a účelný grafický design e-shopu, tak implementaci e-shopu na vlastním internetovém systému Reflex, který je základem pro námi realizované internetové projekty.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html