Offroad-bazar.cz

Pro našeho stálého klienta – Offroad Auto Jase z Nové Paky – jsme realizovali tzv. SEO site na adrese www.offroad-bazar.cz. Jedná se rozsahem o malou internetovou prezentaci, jejímž cílem je stahovat na sebe pozornost vyhledávačů a následně návštěvníků a generování obchodních příležitostí formou potenciálních klientů pro společnost Offroad Auto Jase. Společnost Offroad Auto Jase se zabývá dovozem, prodejem a servisem offroad vozů. Klient od nás v rámci projektu získal grafický návrh, textový obsah. Klient od nás v rámci projektu obdržel grafický design, texty, základní SEO optimalizaci a také internetový systém Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Offroad-bazar.cz

Cílem naší práce na internetové prezentaci www.offroad-bazar.cz bylo vytvořit web, který bude svým obsahem zajímavý pro vyhledávače a potažmo pro potenciální zákazníky společnosti Offroad Auto Jase a bude finančně nenáročný oproti standardní internetové prezentaci.
Rozhodli jsme se jít cestou tzv. SEO site, která v sobě bude sdružovat veškeré nabízené produkty s jejich popisem.SEO site je rozdělena do sekcí podle produktů na offroad vozy Jeep, offroad vozy Land Rover a náhradní díly pro vozy Land Rover. U každého produktu lze najít stručný popis, který umožňuje dát vyhledávačům obsah a nalákat je tak právě na tuto stránku. Pokud bude chtít návštěvník webu získat více formací, po kliknutí na konkrétní produkt se dostane na domovskou stránku společnosti Offroad Auto Jase, kde je provozován prodejní katalog offroad vozů, resp. na elektronický obchod www.land-rover-dily.cz, kde lze nakoupit kompletní sortiment náhradních dílů pro vozy značky Land Rover.
Pro klienta jsme realizovali v rámci projektu grafický návrh designu webu, základní SEO optimalizaci, tvorbu a naplnění textového obsahu webu a samozřejmě také internetový systém Reflex, na kterém tato internetová prezentace běží.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html