Offroad-bazar.sk

Pro našeho stálého klienta – Offroad Auto Jase z Nové Paky – jsme připravili internetovou prezentaci sloužící pro prezentaci služeb v oblasti prodeje offroad vozů, náhradní dílů a servisu vozů 4x4 zákazníkům ze Slovenské republiky. Prezentaci najdete na adrese www.offroad-bazar.sk. Prezentace je střídmá, ale graficky zajímavá a prezentuje produkty v potřebném rozsahu. Klient od nás v rámci projektu obdržel grafický design, texty a také internetový systém Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Offroad-bazar.sk

Zkušenosti klienta jsou dlouhodobě takové, že zájemci o offroad vozy, offroad náhradní díly ale i servis vozů 4x4 za ním jezdí právě také až ze Slovenska. Proto se v Offroad Auto Jase rozhodl vybudovat pro své klienty, ale i pro všechny offroad nadšence ze Slovenska vybudovat internetovou prezentaci právě na slovenské doméně a ve slovenském jazyce. S tímto cílem nás Offroad Auto Jase také oslovilo. Pro slovenskou prezentaci jsme, po dohodě s klientem – vybrali doménu www.offroad-bazar.sk a vzhledem k tomu, že jde o první počin klienta na Slovensku, zvolili jsme střídmou, nicméně výraznou formu internetové prezentace, v rámci které klient prezentuje výběr offroad vozů Jeep a Land Rover a náhradních dílů pro vozy 4x4. Z jednotlivých produktů následně odkazuje na domovské stránky klienta www.offroad-auto-jase.cz.
Pro klienta jsme v rámci tohoto projektu připravili grafický návrh, textový obsah a základní SEO optimalizaci. Základem pro www.offroad-bazar.sk je náš vlastní internetový systém Reflex.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html