Sortimo.cz

Vestavby do aut Sortimo

Pro společnost TOP CENTRUM – Jaroslav Novák, našeho dlouholetého zákazníka jsme realizovali produktovou internetovou prezentaci zaměřenou na jeden konkrétní produkt - vestavby do vozidel Sortimo. TOP CENTRUM se zaměřuje prodej a servis na nářadí, nástrojů, strojů a komplexního sortimentu pro řemeslo a montážní a servisní firmy. Proto se rozhodla významněji prezentovat také svůj produkt vestavby do vozidel Sortimo. Novou prezentaci najdete na adrese www.sortimo.cz.

 
 

Případová studie projektu — Sortimo.cz

Společnost TOP CENTRUM – Jaroslav Novák již produkt „vestavby do vozidel“ určitou dobu prodává a prezentuje, ovšem v menší míře v rámci současného webu, tzv. katalogu na www.topcentrum.cz. Cílem je tento produkt začít více marketingově komunikovat a proto se v TOP CENTRU rozhodli dát značce Sortimo a vestavbám do vozidel výsadnější postavení a připravit internetovou prezentaci pouze pro tento produkt.
Hlavním cílem této prezentace je pro TOP CENTRUM vejít ve známost jako dodavatel vestaveb do vozidel a získávat prostřednictvím tohoto webu s podporou internetového marketingu nové potencionální zákazníky.
Pro projekt Sortimo.cz jsme připravili grafický návrh webu, dále jsme projekt zastřešovali z hlediska jeho řízení a implementovali jsme ho na našem vlastním internetovém systému Reflex. Doménu jsme po dohodě s klientem zvolili shodnou s výrobcem tohoto systému pro vestavby do vozidel, tedy www.sortimo.cz. Zároveň po spuštění realizujeme podpůrné aktivity v oblasti internetového marketingu a to formou pravidelné a průběžné SEO péče o web.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html