Výbavanacestu.cz

Den po Mikuláši jsme spustili do provozu nový e-shop Výbavanacestu.cz. Podle hesla  e-shopu, které je „Vše pro Vaše pohodlí na cestách“ zde najdete zboží, které se na cestách budou hodit. Jsou to např. brašny, pouzdra, nabíječky, vysílačky, přenosná elektronika a další sortiment. Tento projekt se vyznačuje originálním designem, který je zaměřen plně ve shodě se zaměřením obchodu tzv. „outdoorově“. Od hlavičky webu, přes styl menu a tlačítek až po použité písmo - vše evokuje volnost a pohyb.

 
 

Případová studie projektu — Výbavanacestu.cz

Pro internetový obchod Výbavanacestu.cz jsme realizovali komplexní dodávku řešení. Zmiňovaný originální design pochází z naší grafické dílny, stejně tak z naší vlastní vývojové dílny je i internetový systém Reflex, na kterém je e-shop Vybavanacestu.cz realizován. Vznik e-shopu jsme také projektově řídili.
Zajímavým prvkem na e-shopu jsou naposledy shlédnuté produkty, která umožňuje snadnější orientaci zákazníka v e-shopu včetně možností naposledy shlédnuté produkty z jejich seznamu odstranit. V neposlední řadě stojí za zmínku implementace platební brány PayU pro pohodlné a bezpečné placení zboží a implementace funkce tzv. hlídacího psa.
Součástí našich služeb byla i dodávka textů - copywriting a služby SEO optimalizace. Další aktivity internetového marketingu budou následovat. Samozřejmostí a součástí řešení jsou exporty produktů na srovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html