Wholesale-perfumes.eu

Společnost el nino parfum, s.r.o. je naším VIP klientem. Provozuje jak maloobchodní e-shop www.parfemy-elnino.cz, tak i velkoobchodní projekt na adrese www.wholesale-perfumes.eu. Cílovou skupinou velkoobchodního e-shopu jsou prodejci parfémů po celé Evropě. Jazykem, kterým Elnino komunikuje na tomto projektu je angličtina.

 
 

Případová studie projektu — Wholesale-perfumes.eu

Po celkovém redesignu stěžejního maloobchodního e-shopu www.parfemy-elnino.cz tak došlo k aplikaci nové corporate identity také u tohoto velkoobchodního projektu společnosti Elnino. E-shop www.wholesale-perfumes.eu je anglicky komunikující e-shop, jehož cílová skupina jsou velkoobchodní partneři z celé Evropy.

Tento e-shop je aktualizován každý den a evropští velkoobchodní partneři tak mají k dispozici aktuální informace o stavu skladu a o cenách produktů, které následně promítají do svých cen na svých maloobchodních e-shopech.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html