Kosmetika-Kitty.cz

Pro našeho dlouholetého klienta – společnost el nino parfum, s.r.o. jsme realizovali elektronický obchod www.kosmetika-kitty.cz s kvalitní a bezpečnou dětskou kosmetikou oblíbených značek Hello Kitty, Winnie the Pooh, Disney, Gormiti a další. Z naší dílny pochází jak grafický návrh, tak samotný internetový systém Reflex, na kterém je e-shop Kosmetika-Kitty.cz provozován.

 
 

Případová studie projektu — Kosmetika-Kitty.cz

Cílem projektu bylo realizovat a implementovat elektronický obchod s dětskou kosmetikou a dalšími výrobky pro děti. Obchod měl tento sortiment co nejvíce evokovat, a proto bylo zvoleno doménové jméno www.Kosmetika-Kitty.cz. Pro klienta jsme připravili vzdušný a příjemný, přitom velice funkční, grafický design e-shopu. Společnými silami jsme navrhli strukturu e-shopu a jeho funkčnost a logiku včetně jednokrokového košíku. Na nás následně bylo naprogramovat importy z databází dodavatelů dětské kosmetiky a celý web implementovat na našem vlastním internetovém systému Reflex.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html