ZPANP.eu

Významná a tradiční česká společnost ZPANP, a.s. nás oslovila – v souladu s její strategií expandovat na zahraniční trhy - s potřebou realizace anglické mutace své internetové prezentace. Současná prezentace v českém jazyce, kterou jsme realizovali pro ZPA v únoru 2011, je provozována na www.zpanp.cz. Pro anglickou jazykovou mutaci byla zvolena doména www.zpanp.eu.

 
 

Případová studie projektu — ZPANP.eu

Grafický design byl dán českou verzí webových stránek, u kterých proběhla v únoru 2011 modernizace nejen vzhledu internetové prezentace, ale také administračního rozhraní díky implementaci nové verze internetového systému Reflex. Pro projekt ZPANP.eu bylo zejména potřeba připravit novou verzi administračního rozhraní, aby zákazník mohl naplnit data v anglickém jazyce a dále proběhla celková úprava vzhledu do anglického jazyka.
Společnost ZPANP, a.s. je společností s více než šedesátiletou tradicí v oblasti vývoje, výroby a poradenství v oboru měřicí a regulační techniky. Společnost ZPANP, a.s. provádí nejen vývoj a výrobu, ale i prodej, metrologii, montáž, poradenství, projekci a servis v České republice i v zahraničí.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html