Online propojení na mezinárodní databázi autodílů TecDoc

 

TecDoc eshop

Provozujete e-shop s autodíly nebo chcete začít autodíly prostřednictvím e-shopu prodávat? Slyšeli jste o databázi autodílů TecDoc?
Jako přední český výrobce a dodavatel komplexních redakčních CMS systémů a řešení pro správu a provoz e-shopů, jsme uvedli do rutinního provozu online propojení našeho systému Reflex CMS/eShop na mezinárodní databázi autodílů TecDoc od německé společnosti TecDoc Informations System GmbH.

Díky tomuto propojení jsou Vašim zákazníkům na e-shopu v každém okamžiku k dispozici ta nejaktuálnější data, která do systému poskytnul výrobce daného dílu.

Eshopy s napojením TecDoc a importy od dodavatelů autodílů realizujeme a aktualizujeme již od roku 2006. Rádi Vám osobně představíme naše zkušenosti a reference eshopů s napojením TecDoc. Jednou z referencí je například eshop   www.profidily.cz.
Náš systém Reflex CMS/eShop + TecDoc zpracovává na tomto e-shopu přes 3 000 000 karet autodílů, data o ceně a dostupnosti jsou denně aktualizována od 14 významných českých i zahraničních dodavatelů autodílů, samozřejmostí jsou exporty do srovnávačů zboží jako Heureka.cz, Zboží.cz, Google Merchants a dalších. 

O TecDoc

TecDoc je světově největší certifikovaný poskytovatel dat pro automobilový průmysl. Díky své celosvětové databázi usnadňuje život a práci všem profesionálům podnikajícím v oblasti náhradních dílů a v autoservisech.
E-shop systém Reflex v branžovém řešení TecDoc pro prodej autodílů plně podporuje on-line napojení, německý datový klastr TecDoc a importy ceníků od významných dodavatelů autodílů. Napojíme i vás!

Navštivte také naše propagační mikrosites:
www.profi-autodily.cz pro Českou republiku,
www.profi-autodiely.sk pro slovenský trh.

 

Máte zájem o propojení svého e-shopu s TecDoc? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás možnost propojení e-shopu s online databází náhradních dílů TecDoc? Kontaktujte nás! Zavolejte na 733 644 146, 608 127 753, napište nám na zakazky@estudio.cz nebo pro komunikaci s námi využijte kontaktní formulář.

 
Položky označené * jsou povinné.
 

 

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html