SEO péče pro VšeProKolo.cz

Nově poskytujeme službu SEO péče pro e-shop VšeProKolo.cz. Po delší době, kdy na straně klienta nebyl čas ani energie se starat o e-shop ve větším rozsahu, než je běžné plnění a správa produktů, se vedení společnosti VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o. rozhodlo svěřit nám do péče svůj internetový obchod. Děkujeme za důvěru a věříme, že nezklameme. Je nám ctí starat se o e-shop, který provozuje značka s tradicí již od roku 1856. Firma VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o. se řadí mezi TOP 10 obchodů zabývajících se prodejem jízdních kol a souvisejícího zboží a služeb.
Naší prací a odpovědností v rámci služby SEO péče je starat se o obsahovou stránku e-shopu, kterou rozšiřujeme a optimalizujeme. Dále máme v péči PPC kampaně, optimalizaci exportů produktů na srovnávače zboží a také Facebook profil VšeProKolo.cz.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html