OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.alpintour.cz

Pro cestovní kancelář ALPlN-TOUR s.r.o. z Týniště nad Orlicí - našeho stálého klienta – jsme připravili nový profesionální prodejní katalog cestovní kanceláře. Tento prodejní katalog najdete na www.alpintour.cz.
Zájezdy si můžete objednat, zadat účastníky zájezdu, zvolit si pojištění, další příplatky, nebo vybrat slevu ze slevového systému. Celý projekt byl pojat opravdu komplexně včetně správy objednávek v administračním systému.
Pro projekt jsme dodali grafický návrh vzhledu katalogu, náš vlastní internetový systém Reflex Web a pomohli jsme klientovi SEO konzultacemi i konzultacemi v oblasti uživatelského rozhraní.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce