OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.architekturmodellbau-p.de

Pro německého klienta – společnost Architekturmodellbau-P - jsme realizovali nové WWW stránky prezentující produkty, kterými jsou architektonické a průmyslové modely. Klient kladl velký důraz na grafický vzhled svých nových WWW stránek, který je čistý, originální a přehledně prezentuje služby klienta.
Po implementaci na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web proběhlo ze strany klienta naplnění německého obsahu. Následoval souhlas se spuštěním a uvedení do ostrého provozu na adrese www.architekturmodellbau-p.de.
 

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce