OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.horaky-gfe.cz

Náš dlouholetý klient nás oslovil, abychom pro jeho společnost GFE, s.r.o. vytvořili internetový katalog dodávaných produktů. Společnost GFE dodává na český trh hořáky a to jak plynové, tak olejové i dvou palivové.
Po schválení maket jsme se pustili do přípravy grafického návrhu, jehož cílem bylo jednoznačně symbolizovat produkty nabízené zákazníkem. Jakmile byl grafický návrh odsouhlasen zákazníkem, nic nebránilo implementaci projektu www.horaky-gfe.cz na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. V závěrečné fázi implementace a po implementaci klient naplnil obsah WWW stránek a projekt byl spuštěn do ostrého provozu.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce