OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.kovpal.com

Náš dlouholetý klient - dobrušská společnost KOVPAL Dobruška s.r.o. se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci své internetové prezentace www.kovpal.com. Po dohodě se zákazníkem jsme modernizovali nejen samotný vzhled prezentace, ale implementovali jsme i novou verzi internetového a administračního systému Reflex. KOVPAL Dobruška se zabývá návrhem, vývojem a sériovou výrobou speciálních ocelových palet a přepravníků. Kromě zmíněného systému Reflex jsme dodali také nový grafický vzhled a projekt jsme pro zákazníka také řídili.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce