www.olivin.cz

Drahé kameny a minerály, to j e sortiment, který najdete na nově spuštěném e-shopu z dílny eStudio.cz – www.Olivín.cz. Paní Marie Domáňová nás oslovila s poptávkou na realizaci e-shopu s tímto netradičním a zajímavým sortimentem.
Pro e-shop Olivín.cz jsme připravili grafický návrh a implementovali jsme jej na nejnovější verzi internetového systému Reflex Shop. Jedná se téměř o základní verzi e-shopu. Ve standardu nové verze Reflex Shop je již tzv. našeptávač, tudíž mohou návštěvníci využít této pomůcky, která jim napoví podobné produkty podle názvu. Jedinou navíc implementovanou součástí nad standard je modul slevové kupóny, které je možné uplatnit při nákupu. Samozřejmou součástí jsou exporty na srovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz.
S klientem jsme se dohodli na podpoře z naší strany v oblasti internetového marketingu, zejména SEO optimalizaci, přípravě obsahu e-shopu a PPC kampaních a to po spuštění e-shopu.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html