Profesionální-autodíly.cz

Pro našeho současného klienta - pana Krejčíka – jsme spustili dne 24. ledna e-shop www.profesionalni-autodily.cz. Jedná se o další projekt tohoto zákazníka v oblasti auto-moto, konkrétně náhradní díly pro automobily.
E-shop Profesionální-autodíly.cz je postaven na našem internetovém systému Reflex. Zároveň jsme dodali grafický design.

 
 

Případová studie projektu — Profesionální-autodíly.cz

Elektronický obchod www.profesionalni-autodily.cz je novým projektem z naší dílny pro našeho dlouhodobého klienta, pana Vítězslava Krejčíka, podnikajícího v oboru auto-moto. Jedná se o internetový obchod s novými náhradními díly renomovaných výrobců pro všechny značky a modely automobilů dostupných v ČR – od Alfa Romeo až po Wartburg.
Jedinečnost tohoto e-shopu je v napojení na web servis společnosti TecDoc Informations System GmbH se sídlem v Německu. Tímto propojením je zaručená aktuálnost zobrazovaných produktů. Při každém zobrazení výběru zboží v e-shopu proběhne automatická aktualizace zboží a zobrazí se v daný moment aktuální data, která do systému poskytnul výrobce konkrétního dílu.
Pro klienta jsme i v tomto případě realizovali dodávku projektu v rozsahu: návrh grafického vzhledu e-shopu, konzultace a vedení projektu, exporty zboží a napojeni na nejvýznamnější srovnávače zboží. Mezi další projekty realizované pro tohoto klienta patří například www.autodily-pracharna.cz nebo www.autodoplnky-pracharna.cz.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html