Solidní-obchod.cz

Do rutinního provozu jsme spustili 10. října projekt Solidní-obchod.cz. Tento projekt se může pochlubit několika prvky, které se nepoužívají příliš často. Jde především o plošné „big pop-up menu“, které umožňuje zobrazit nejen kategorie, ale i podkategorie a v tomto případě např. navíc i nejprodávanější produkty v kategorii. Dalším zajímavým prvkem je zvýraznění naposledy shlédnutých produktů při najetí na něj s možností ho ze seznamu naposledy shlédnutých odstranit. V neposlední řadě stojí za zmínku implementace platební brány PayU pro pohodlné a bezpečné placení zboží a implementace funkce tzv. hlídacího psa.
 

 
 

Případová studie projektu — Solidní-obchod.cz

Pro projekt Solidní-obchod.cz jsme dodali komplexní řešení. Z naší dílny je grafický design, který nicméně klient do značné míry ovlivňoval. Internetový obchod Solidní-obchod.cz je postaven na našem vlastním internetovém systému Reflex a vznik projektu jsme také projektově zastřešili. Součástí dodávky byly i služby copywritingu a SEO optimalizace. Další aktivity internetového marketingu budou následovat, první na řadě je registrace do katalogů. Samozřejmostí a součástí řešení jsou exporty produktů na srovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz.

 

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html