Autodíly-Nechanice.cz

Pro společnost AUTO NECHANICE, která je naším dlouholetým klientem jsme realizovali nový elektronický obchod s použitými i novými auto díly. Nový e-shop byl spuštěn na adrese www.autodily-nechanice.cz. AUTO NECHANICE je zkušeným prodejcem použitých i nových auto dílů s dvacetiletou tradicí v tomto oboru. Elektronický obchod www.autodily-nechanice.cz je dalším členem z rodiny internetových projektů společnosti AUTO NECHANICE. Za všechny jmenujme v letošním roce námi realizovaný projekt www.likvidace-nechanice.cz.

 
 

Případová studie projektu — Autodíly-Nechanice.cz

Cílem projektu Autodíly-Nechanice.cz bylo zejména z pohledu zákazníka přehledně uspořádat obrovské množství náhradních použitých i nových dílů. Po domluvě s klientem jsme použili nenáročný grafický vzhled, který toto přehledné uspořádání umožňuje. Pro klienta jsme realizovali komplexní dodávku, jejíž součástí bylo projektové vedení, grafický návrh a internetový systém Reflex, na kterém tento projekt vybudován.
Jako zajímavost doporučujeme ke zhlédnutí video upoutávku společnosti AUTO NECHANICE.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html