Citygolf.cz

Citygolf.cz je internetová prezentace, na které jsme v průběhu února 2011 provedli na základě zadání klienta redesign a masivní změny funkčnosti. V rámci zadání proběhla změna hlavičky elektronického obchodu www.citygolf.cz a také další funkčnosti. Na e-shopu Citygolf.cz najdete komplexní sortiment golfového vybavení, od golfových setů, přes golfové boty, bagy, vozíky, oblečení až po samotné golfové hole.

 
 

Případová studie projektu — Citygolf.cz

Zadáním klienta byla modernizace elektronického obchodu www.Citygolf.cz a provedení rozsáhlých funkčních změn e-shopu. Z těchto změn jmenujme např. možnost nakupování pro slovenské zákazníky v eurech včetně automatického přepnutí na platbu v eurech, pokud zákazník zvolí slovenskou mutaci webu pomocí vlaječky v hlavičce e-shopu. Další významnou změnou byla implementace možnosti platby platební kartou. Změnou proběhl na základě zadání klienta také design webu, jehož základem byla úprava hlavičky e-shopu a úprava karty produktu.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html