www.mymiggo.cz

URL: www.mymiggo.cz

Zákazník: EKG s.r.o.

Projekt spuštěn: červenec 2014

 Náš dlouholetý klient zastoupený panem Kárníkem přišel s nápadem a přáním udělat pro zcela nový a vychytaný produkt speciální monotematickou WWW stránku, která bude mít několik funkcí a cílů.

 
 

Jak to začalo?

Náš dlouholetý klient zastoupený panem Kárníkem přišel s nápadem a přáním udělat pro zcela nový a vychytaný produkt speciální monotematickou WWW stránku, která bude mít několik funkcí a cílů.

Jaké byly cíle?

WWW stránky budou propagovat samotný produkt, bude sloužit jako „landing“ page (přistávací stránka) pro případné reklamní kampaně stejně tak i pro komunikaci směrem k potenciálním zákazníkům.

Co jsme udělali pro to, aby byl projekt úspěšný?

Produkt Miggo je skvělá vychytávka pro všechny, kdo rádi fotí a fotoaparát nosí často při sobě. Umožňuje nošení jako popruh na krku, funguje bezpečný zápěstní popruh a je to také skvělý obal na foťák. Miggo je prostě skvělá vychytávka.
Pro klienta jako výhradního dovozce produktu, je důležité, aby zákazníci věděli, kde si mohou tento unikátní produkt koupit a k tomu slouží seznam prodejců, který na tomto webu samozřejmě nechybí a to včetně interaktivní mapky ČR.
Vzhled a koncept projektu byl převzat z originálního webu výrobce www.mymiggo.com s cílem dodržet korporátní a produktovou identitu a ještě web vylepšit.
Jsme rádi, že jsme mohli svými zkušenostmi a také Implementací nejnovější verze internetového systému Reflex Web přispět k rychlému uvedení do provozu webu mymiggo.cz.

WWW stránky jsme pomohli klientovi také částečně naplnit a přispěli svým know-how k tomu, že v některých aspektech je mymiggo.cz lepší, než mymiggo.com. Přidali jsme oproti korporátnímu webu např. stránku s rozměry a doporučením, ke kterým fotoaparátům je Miggo vhodný, a ke kterým ne.
 

A co výsledek?

Výsledkem naší práce jsou přehledné WWW stránky, které v některých prvcích předčí originál, ze kterého vzhledově vycházejí.
Společnost EKG je tak již nyní díky naší rychlé práci připravená již nyní na celosvětovou premiéru tohoto produktu, která se odehraje v srpnu 2014. Klient tak může přijímat tzv. předobjednávky na tohoto skvělého a vychytaného pomocníka všech vášnivých fotografů.
 

 

Kontaktní formulář

Zaujala nás naše reference? Kontaktujte nás! Zjistěte více o tom, jak pracujeme a co pro Vás konkrétně můžeme udělat. Rádi Vás pozveme k nám na kávu a bezplatnou konzultaci.

Položky označené * jsou povinné.
 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html