ZPANP.cz

Společnost ZPA Nová Paka, a. s. je naším významným a stálým zákazníkem, který se zabývá vývojem, výrobou, prodejem měřicí a regulační techniky. Pro ZPA Nová Paka, a.s. jsme připravili a spustili na internetové adrese www.zpanp.cz zcela novou internetovou prezentací s novým administračním rozhraním, kterou jsme nahradili naše starší řešení. V rámci tohoto projektu od nás klient získal kompletní dodávku našich služeb od projektového vedení, přes grafický návrh až po novou verzi internetového systému Reflex, jehož prostřednictvím probíhá správa obsahu internetové prezentace. Aktuálně pracujeme s tímto klientem na dalším internetovém projektu, který bude brzy spuštěn.

 
 

Případová studie projektu — ZPANP.cz

Cílem naší práce byla na základě zadání klienta především modernizace vzhledu současné internetové prezentace www.zpanp.cz, usnadnění správy obsahu a zlepšení možnosti optimalizace pro vyhledávače. Po domluvě s klientem jsme naplnili toto zadání novým designem a implementací aktuální verze internetového systému Reflex, jehož prostřednictvím provádí klient správu obsahu internetové prezentace.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html