info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Linux Administrátor

NÁSTUP IHNED

Místo práce: Hradec Králové

Náplň práce

Správa webhostingových serverů

  • instalace, konfigurace a správa firemních a klientských serverů
  • instalace a periodické aktualizace firemních aplikací
  • monitorování infrastruktury a její správa
  • technická podpora sítí a serverů

Požadované znalosti a dovednosti

  • ÚSO/VŠ technický, IT směr
  • instalace a administrace produkčních serverů na platformě Linux (Debian)
  • znalost operačního systému Linux/Unix na úrovni instalace a správy systému
  • TCP/IP, kancelářský software Microsoft Office
  • zálohování, znalost skriptovacích jazyků, DB technologií MySQL, PostgreSQL, Oracle
  • prezentační dovednosti, schopnost komunikovat v týmu a s klientem
  • samostatnost a odpovědnost
  • zájem o nové technologie a odborný růst
  • angličtina, další jazyk výhodou

Perspektivy

  • inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
  • počáteční i dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj

V případě zájmu o pizici Linux administrátor s místem práce v Hradci králové pošlete Váš životopis na kariera@estudio.cz.
Zjistěte více o kariéře v eStudio.cz, proč pracovat právě u nás a jak se dívají na práci v eStudio.cz naši kolegové.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS