info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Kodér, stylař

Místo práce: Hradec Králové, možnost vzdálené práce

Náplň práce

Implementace e-shopů a webových stránek

  • nasazování a úpravy redakčního systému Reflex pro konkrétní potřeby zákazníků
  • vytváření a přizpůsobování šablon pro redakční systém Reflex
  • tvorba a změny v HTML a CSS kódu

Požadované znalosti a dovednosti

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • výborné znalosti XHTML a CSS2
  • vědomosti z oblasti XML, XSL
  • komunikativní přístup a samostatnost - chuť učit se novým věcem
  • osobní nasazení a vlastní ambice
  • vyžadujeme spolehlivost a seriózní vystupování

Zájemcům o zaměstnání u nás nabízíme

  • trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti v Hradci Králové
  • samostatnou, zajímavou a tvůrčí práci v dobrém týmu
  • příjemnou firemní kulturu, neformální pracovní prostředí
  • možnost pracovat v pohodlí vašeho domova
  • flexibilní pracovní dobu na základě domluvy
  • možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • zajímavou, různorodou práci s možností seberealizace
  • velmi širokou možnost osobního a profesního rozvoje
  • nástup možný IHNED, dle dohody

V případě zájmu o pozici Kodér, stylař pošlete Váš životopis na kariera@estudio.cz.
Zjistěte více o kariéře v eStudio.cz, proč pracovat právě u nás a jak se dívají na práci v eStudio.cz naši kolegové.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS