info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Project manager

Místo práce: Hradec Králové

Náplň práce

Řízení většího počtu projektů a reporting o jejich stavu

  • řízení práce projektového týmu, řešení problémů a podpora komunikace
  • identifikace a využívání nových obchodních příležitostí
  • podpora obchodního oddělení při návrhu obchodních řešení a setkáních s klienty
  • zajištění kvality a dodržení termínů a rozpočtu projektu

Požadované znalosti a dovednosti

  • základní ekonomický rozhled a znalosti
  • zkušenosti s řízením vývojových projektů, plánováním zdrojů a finančním řízením
  • zkušenost z oblasti obchodu nebo služeb
  • zkušenosti s vývojem webů a internetových aplikací výhodou
  • prezentační dovednosti, schopnost komunikovat v týmu a s klientem
  • samostatnost a schopnost asertivního jednání
  • zájem o nové technologie a odborný růst
  • angličtina, další jazyk výhodou
  • minimálně středoškolské vzdělání

Perspektivy

  • inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
  • počáteční i dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj
  • po zapracování reálná možnost odborného či manažerského růstu

V případě zájmu o pozici Projektový manager s místem práce v Hradci Králové pošlete Váš životopis na kariera@estudio.cz.
Zjistěte více o kariéře v eStudio.cz, proč pracovat právě u nás a jak se dívají na práci v eStudio.cz naši kolegové.

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS