info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Project manager

Místo práce: Hradec Králové

Náplň práce

Řízení většího počtu projektů a reporting o jejich stavu

  • řízení práce projektového týmu, řešení problémů a podpora komunikace
  • identifikace a využívání nových obchodních příležitostí
  • podpora obchodního oddělení při návrhu obchodních řešení a setkáních s klienty
  • zajištění kvality a dodržení termínů a rozpočtu projektu

Požadované znalosti a dovednosti

  • základní ekonomický rozhled a znalosti
  • zkušenosti s řízením vývojových projektů, plánováním zdrojů a finančním řízením
  • zkušenost z oblasti obchodu nebo služeb
  • zkušenosti s vývojem webů a internetových aplikací výhodou
  • prezentační dovednosti, schopnost komunikovat v týmu a s klientem
  • samostatnost a schopnost asertivního jednání
  • zájem o nové technologie a odborný růst
  • angličtina, další jazyk výhodou
  • minimálně středoškolské vzdělání

Perspektivy

  • inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
  • počáteční i dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj
  • po zapracování reálná možnost odborného či manažerského růstu

V případě zájmu o pozici Projektový manager s místem práce v Hradci Králové pošlete Váš životopis na kariera@estudio.cz.
Zjistěte více o kariéře v eStudio.cz, proč pracovat právě u nás a jak se dívají na práci v eStudio.cz naši kolegové.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex-eshop