info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

SEO audit

Chcete znát příležitosti pro rozvoj vašeho webu či e-shopu? Chcete vědět, jak váš web vylepšit? Pak je tu SEO audit!

Co je to SEO audit:

V rámci SEO auditu projdeme váš web resp. e-shop a identifikujeme z hlediska SEO optimalizace příležitosti pro jeho zlepšení, další rozvoj a posun ve vyhledávačích na lepší pozice. Nezáleží na tom, zda je váš internetový projekt nově spuštěný, nebo již několik let provozovaný. Pozornost z hlediska SEO optimalizace si zaslouží opravdu každý web a e-shop, který má ambice být úspěšným.

Co získáte díky SEO auditu:

Díky SEO auditu získáte ucelený přehled o tom, jaké příležitosti skrývá správná optimalizace právě vašeho webu. Dozvíte se:

  • jak je na tom váš web/e-shop ve vyhledávačích na obvyklá klíčová slova (na které stránce/pozici),
  • jak je na tom váš web s návštěvností a zhodnocení zjištěných skutečností,
  • jak je na tom váš web z hlediska optimalizace pro vyhledávače,
  • z hlediska zákaznického přístupu a využitelnosti obchodních příležitostí,
  • jaké kroky jsou potřeba udělat pro zlepšení výše zmíněných oblastí.

 

SEO audit a pozice ve vyhledávačích

Náš SEO audit vám dá informaci o pozici vašeho webu či e-shopu ve vyhledávačích. Proč vlastně být ve vyhledávačích tzv. „vepředu“? Čím víc „vepředu“ jste, tím víc dostanete „zdarma“ na váš web návštěvníků = potencionálních zákazníků. „Zdarma“ v uvozovkách proto, že i SEO optimalizace, díky které se tak děje, není zdarma. SEO audit od nás vám ukáže cestu, kterou se dát, aby váš web byl co nejvýše na správná klíčová slova. Správná klíčová slova nemusí být vámi zvolená/oblíbená slova.

SEO audit a návštěvnost

Víte, jaká je návštěvnost vašeho webu? Víte, kolik je potřeba návštěvníků na získání jednoho obchodního případu? Potencionální zákazníky můžete na váš web získat prostřednictvím SEO optimalizace a předním pozicím ve vyhledávačích. Jinou cestou jsou PPC reklamní kampaně, ale o tom jinde na našem webu. V rámci SEO auditu se podíváme na statistiky návštěvnosti vašeho webu a příp. doporučíme kroky vedoucí k tomu, aby se návštěvnost zvýšila.

SEO audit a SEO optimalizace

Aby váš web měly internetové vyhledávače v oblibě a umísťovaly ho na zvolená klíčová slova dostatečně vysoko, je potřeba jim průběžně vycházet vstříc. SEO optimalizace je jedním z nástrojů, který tomu pomůže. V SEO optimalizaci mluvíme o meta tazích, klíčových slovech a jejich výskytu v textu jednotlivých stránek, správnosti a validitě kódu, výskytu popisků stránek apod. To při pohledu na váš web vezmeme v potaz a vyhodnotíme.

SEO audit a zákaznický přístup

Jako bonus poskytneme také pohled zákazníka na váš web. Jsme si vědomí – a je to zcela běžný jev, za který není třeba se stydět – vaší možné „oborové slepoty“, která vám nedává možnost pohledu vašeho zákazníka na váš web či e-shop. Proto jsme tu s našimi marketingovými a obchodními zkušenostmi, abychom vám v rámci SEO auditu tento pohled poskytli a případně doporučili kroky vedoucí k nápravě.

Cena SEO auditu: 4 990 Kč
 

Takže není nad čím váhat. Pro zjištění příležitostí na zlepšení a rozvoj vašeho webu či e-shopu stačí pouze vyplnit adresu vašeho webu, váš e-mail a telefonní kontakt na vás. Zbytek už nechte na nás.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS