info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Profiklub.sanswiss.cz

Pro našeho dlouhodobého klienta – společnost SanSwiss s.r.o. (dříve Ronal) jsme realizovali internetovou verzi bonusového partnerského programu určeného prodejním a montážním partnerům společnosti SanSwiss. Tento partnerský program je umístěn na adrese profiklub.sanswiss.cz, kde mají možnost se partneři společnosti SanSwiss registrovat a následně přihlásit. V rámci partnerského programu si mohou v Profiklubu vybírat odměny za body nasbírané prodejem produktů SanSwiss.
Grafiku pro projekt jsme převzali s oficiálního korporátního vzhledu programu Profiklub a projekt jsme implementovali na našem vlastním systému Reflex.
Společnost SanSwiss se na nás s realizací internetové verze Profiklubu obrátila jako na dvorního dodavatele internetových řešení a zejména dodavatele internetového katalogu www.sanswiss.cz, který jsme pro SanSwiss dříve realizovali, a který okupuje díky naší SEO péči přední příčky ve vyhledávačích.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS