info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.atmcz.cz

Pražská společnost ATM CZ a.s. nás oslovila na základě dlouhodobí spolupráce v oblasti správy serverů, se zakázkou na modernizaci současných WWW stránek. ATM CZ provádí kompletní realizace hrubých terénních úprav (HTÚ), tedy stabilizaci zemin, včetně předcházející demolice a následného zpracování stavebního odpadu.

Úkolu jsme se rádi ujali a po podpisu smlouvy jsme připravili makety projektu, a na jejich základě také návrh grafického vzhledu nových WWW stránek společnosti ATM CZ.
Po jeho schválení jsme se pustili do implementace projektu na nejnovější verzi internetového systému Reflex CMS. Po implementaci a schválení ze strany klienta jsme projekt nasadili do ostrého provozu na adrese www.atmcz.cz.
Na základě přání klienta jsme provedli prvotní SEO optimalizaci, přípravu a naplnění optimalizovaného obsahu na úvodní stránce a na stránce kontakty.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS