info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.vertikutatory.eu

Vertikutátory jsou tématem pro SEO stránku, kterou jsme v rámci dohody o dlouhodobé SEO péči vytvořili pro společnost CSTechnika s.r.o., která provozuje e-shop AZtechnika.cz. Nová SEO stránka byla spuštěna na adrese www.vertikutatory.eu. Vytvořili jsme ji s cílem pomoci kategorii Vertikutátory na e-shopu AZtechnika.cz a vylepšit hodnocení této kategorie ze strany vyhledávačů. Tím se zlepš její pozice ve výsledcích vyhledávání v internetových vyhledávačích.
SEO stránka Vertikutatory.eu byla implementována do dohodnutého vzhledu na našem interneto-vém systému Reflex Web. Ten plně podporuje efektivní SEO optimalizaci a možnost editace cca 95% obsahu WWW stránek přímo uživatelem v administračním rozhraní. Naši zákazníci tak mají obrovskou svobodu ve správě obsahu, a pokud vědí, jak nato, nebo projdou našimi školeními, dá se očekávat, že jejich web, postavený na systému Reflex Web, bude okupovat přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS