aukce.jip-napoje.cz

Aukce JIP Východočeská a.s.

Náš významný klient - společnost JIP východočeská, a.s. – nás oslovil s úkolem vyvinout a implementovat systém aukcí pro nákupy zboží do svých prodejen.
Cílem bylo mít možnost vyhlásit aukci (soutěž) na dodávku určitého množství zboží. S touto aukcí budou osloveni dodavatelé společnosti JIP východočeská, a.s. a budou na ni reagovat svými nabídkami, které se ukládají automaticky přímo v administrační části systému Reflex. Po ukončení aukce si společnost JIP východočeská, a.s. vybere nejvýhodnější nabídku a s vybraným dodavatelem uzavře obchod na dodávku specifikovaného zboží.
Systém aukcí na www.aukce.jip-napoje.cz umožňuje společnosti JIP východočeská, a.s. nejen významně ušetřit za nákup zboží do svých prodejen, ale také sjednotit tyto aukce do jednoho systému s možností sledovat historii.
Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi internetovém systému Reflex Shop, který poskytuje potřebné nástroje pro vyhlašování, správu a vyhodnocování aukcí.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html